BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
30 Mart Uluslararası Dünya Sıfır Atık Günü Kutlu Olsun
14 Aralık 2022'de Birleşmiş Milletler Genel Kurulu yetmiş yedinci oturumunda 30 Mart Uluslararası Sıfır Atık Günü olarak ilan edilmiştir. Bu yıl ikincisini kutladığımız bu önemli günde daha temiz bir çevre ve daha yaşanabilir bir dünyayı gelecek nesillere emanet etmek en büyük hedefimizdir.![30 Mart Uluslararası Dünya Sıfır Atık Günü Kutlu Olsun](/meb_iys_dosyalar/2024_03/30184502_1000087617.jpg)