BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

Bursa´nın önde gelen kuruluşlarının İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticilerinden Okullarımıza Ziyaret

Bursanın önde gelen kuruluşlarının İş sağlığı ve güvenliği yöneticileri 4-17 yaş arası çocuklarda İSG Kültürü Oluşturma çalışmalarını yerinde görmek üzere Vilayetler hizmetler birliği anaokulumuzu ziyaret ettiler.
Bursa´nın önde gelen kuruluşlarının İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticilerinden Okullarımıza Ziyaret

Bursanın öndegelen kuruluşları BOSCH, Üstünberk Holding, Enka Holding, Coşkunöz Holding, Borusan Holding, Erkurt Holdin, İSGÜM ´ün İş sağlığı ve Güvenliğinden sorumlu yöneticileri Müdürlüğümüz İşyer iSağlık ve Güvenlik Birimi tarafından yürütülen "4-17 yaş arası çocuklarımızda İş sağlığı ve Güvenliği Kültürü oluşturma" çalışmalarımızı yerinde görmek üzere Vilayetler Hizmetler Birliği Anaokulumuzu ziyaret ettiler..Ziyaret sırasında Okul Müdürü Dilek BALKIŞ Okulda yapılan İSG çalışmalarından, Yıldırım İlçesi şube müdürü Ahmet GÜLTEKİN İlçede yapılan İSG çalışmalarından, İş sağlığı ve Güvenliği İl Koordinatörü Sezai KURUŞÇU ise il genelinde ve Türkiye genelinde yapılan İSG çalışmalarından söz etti. Ardından miniklerin yaptığı gösteriyi izleyen ziyaretçiler kokteylin ardından  hayranlıklarını ifade ederek ayrıldılar..

Beşevler Mah., Adalar Sk., Nilüfer Şehitler Ortaokulu 5. Katı 16110 Nilüfer/BURSA - (224) 4412751

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.