BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Çevre Okuryazarı Yetiştirme Projesi 1. Modül Ödül Töreni
Çevre Okuryazarı Yetiştirme Projesi 1. Modülü birincisi olan Orhangazi ilçemizin Gaziosmanpaşa Ortaokuluna birincilik belgesini ve ödülünü takdim ettik. Bursa Hayvanat Bahçesinde düzenlenen tören; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yunus BULUT, Müdürlüğümüz İSG Birim Koordinatörü Sezai KURUŞCU, Müdürlüğümüz Çevre ve Sıfır Atık Sorumlusu Yasemin Zeynep ŞAHİN, okulumuz öğrencileri, öğretmenleri, okul müdürü ve Bursa Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Okulumuz öğrencilerini ve öğretmenlerini sıfır atık, geri dönüşüm ve atık azaltımı konularında yaptıkları etkinlikler ve özverili çalışmalardan dolayı kutluyoruz.![Çevre Okuryazarı Yetiştirme Projesi 1. Modül Ödül Töreni](/meb_iys_dosyalar/2023_12/29105834_20231228_164212_0001.jpg)