BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eğitim ve Güvenlik Projesi İl Yürütme Kurulu Toplantısı
Çocukların Eğitim Süreçlerinin Güvenliğine İlişkin Koruyucu ve Önleyici Hizmet ve Tedbirlerin Artırılmasına Yönelik İş Birliği Protokolü" ile başlatılan Eğitim ve Güvenlik Projesi kapsamında İl Yürütme Kurulu Toplantısı Vali Yardımcısı Mustafa KILIÇ başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi. Birimimizin sekreterya görevini üstlendiği toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yetkilileri katıldı. Toplantıda çocuklarımıza daha güvenli bir okul ortamı sağlamada yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri dile getirildi.![Eğitim ve Güvenlik Projesi İl Yürütme Kurulu Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2024_02/21105540_whatsappimage20240220at15.42.39.jpg)