BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Okul Sağlığı Sorumluları Toplantısı
Okul Sağlığı Hizmetleri; öğrencilerin ve okul personelinin sağlığının değerlendirilmesi, geliştirilmesi, sağlıklı okul yaşamının sağlanması ve sürdürülmesi, öğrenciye ve dolayısıyla topluma sağlık eğitiminin verilebilmesi için yapılan çalışmaların tümüdür. Okul Sağlığı öğrencilerin, öğretmenlerin ve okul personelinin ruhsal, bedensel ve sosyal açıdan tam bir iyilik halinde olmalarını hedeflemektedir. Bu kapsamda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Sağlığı temsilcilerimiz ile ilimiz genelindeki okullarda yapacağımız yeni dönem çalışmalarımızı planladık. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yunus Bulut'a toplantımıza katılımları ve destekleri için teşekkür ederiz.![Okul Sağlığı Sorumluları Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2024_03/04121333_whatsappimage20240304at12.08.39.jpg)