BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

4-17 yaş çocuklarda İş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesi

Geleceğin çalışanları olan çocuklarımızda İSG bilinç ve kültürünü oluşturarak, Tehlikeli davranış sonucu oluşacak olası iş kazalarını önlemek öncelikli hedef olarak ele alınmıştır.  
4-17 yaş çocuklarda İş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesi

Geleceğin çalışanları olan çocuklarımızda İSG bilinç ve kültürünü oluşturarak, Tehlikeli davranış sonucu oluşacak olası iş kazalarını önlemek öncelikli hedefimizdir.

Bu doğrultuda 4-17 yaş arası çocuklar için çeşitli etkinlikler (tiyatro, piyes, eğitim, seminer, kamu spotu vb.) düzenleyerek çocuklarda istendik davranış değişikliği oluşturulmaya çalışılmaktadır.

 Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi tarafından yürütülen Projede başta İSGÜM olmak üzere Bursa nın önde gelen Anasayii (Renault, Tofaş, Bosch) ve yan sanayi (Coşkunöz, Üstünberk,Erkurt,Ficosa vb.) kuruluşlarının iş güvenliği uzmanları, İşyeri hekimleri, İSGÜM ile Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi çalışanları görev almaktadır

Beşevler Mah., Adalar Sk., Nilüfer Şehitler Ortaokulu 5. Katı 16110 Nilüfer/BURSA - (224) 4412751

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.