BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

İl Milli Eğitim Müdürümüze Birimimiz çalışmaları hakkında Brifing verildi.

  İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, Sertifika almaya hak kazan okul müdürlerini kabul etti. İSG Birimi Faaliyetleri hakkında bilgi aldı.  
İl Milli Eğitim Müdürümüze Birimimiz çalışmaları hakkında Brifing verildi.

Geçtiğimiz günlerde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda imzalanan protokol sonrası 37 okula “OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikaları” Millî Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından verildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, Bursa’dan 5 okulun da sertifika almaya hak kazandığı okulların müdürlerini İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda kabul etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağğlık ve Güvenlik Birimi Faaliyetleri hakkında bilgi alan Dülger, İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Koordinatörlüğünde okul müdürlerini göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik eden Dülger,  Bursa’dan ödül alan okulların sayısının artarak devam etmesini istediklerini belirtti.

Sağlıklı ve güvenli okul yaşamı için yürütülen çalışmaları oldukça önemsediklerini belirten Dülger, “Çocuklarımızın hepsi ailelerinden bize birer emanet. Eğitim gördükleri okulların sağlıklı ve güvenilir olması bizim hassas noktamız. Bakanlığımızdan ödül alan okullarımızı kutluyorum” dedi. 

Dülger, İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi İl Koordinatörü Sezai Kuruşçu, Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Metin Sezer, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Pınarlı, Yeşilyayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdullah İnce, Peyami Safa Ortaokulu Müdürü İsmet Ergün Aydın ve Atatürk Anaokulu Müdiresi Emine Fehamet Salih’ i göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik etti.

Beşevler Mah., Adalar Sk., Nilüfer Şehitler Ortaokulu 5. Katı 16110 Nilüfer/BURSA - (224) 4412751

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.