BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Kan Bağışı Kampanyası
Osmangazi ilçemize bağlı Şehit Jandarma Er Samet Akdeniz İlkokulunda, toplum hizmeti kapsamında kan bağışı kampanyası yapılmıştır. Kan bağışı kampanyasına Osmangazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kahraman ŞIK, İl Milli Eğitim Müdürlüğü İSG Birimi Okul Sağlığı Sorumlusu Şafak DÜLGER ve Hareketli Yaşam Ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Mücahit SAK katılarak okulumuza desteklerini sunmuşlardır.![Kan Bağışı Kampanyası](/meb_iys_dosyalar/2023_11/23100545_whatsappimage20231123at09.28.10.jpg)