BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
OHSAS 18001 Eğitimleri
![OHSAS 18001 Eğitimleri](/meb_iys_dosyalar/2017_03/30135133_tofaY.jpg)
Türkiyenin 20 farklı ilinden Bursa´ya gelen Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü İSG Birimi, Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen OHSAS 18001 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri iç tetkikleri eğitimine ev sahipliği yaptı.
Katılımcılar program kapsamında TOFAŞ, RENAULT ve BOSCH fabrikalarında uygulamalı eğitimlere katıldı.