BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Okul ve Kurumlarda Görev Yapan Özel Güvenlik Personeline Eğitim Verilmesi
![Okul ve Kurumlarda Görev Yapan Özel Güvenlik Personeline Eğitim Verilmesi](/meb_iys_dosyalar/2017_03/30093513_IMG-20170329-WA0000.jpg)
Bakanlığımızın Güvenli Okul Projesi kapsamında, ilimize bağlı okul/kurumlarda 5188. sayılı kanuna tabi çalışan, personellere ilimiz Osmangazi ilçesi Demirtaşpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa eğitim verilmiştir.